Miasta

Termin egzaminu oraz zajęć praktycznych ustalasz bezpośrednio z lokalnym egzaminatorem

Pamiętaj o kontakcie z egzaminatorem i umów się na konkretną datę (może ona ulec zmianie)!

Należy pamiętać, że w razie dużej liczby kursantów może zostać wyznaczony dodatkowy termin.

Zajęcia odbywają się w:

(kontakty do egzaminatorów)

Agnieszka Biel
Bolesławiec
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Łukasz Adamski
Białystok
Łukasz Adamski
tel. 501 183 092
lukasz_adamski@yahoo.com

Anna Dyszlewska
Bielsko-Biała
Anna Dyszlewska
tel. 513 424 567
dyszlewska@wp.pl

Paweł Wantowski
Bydgoszcz/Toruń
Paweł Wantowski
tel. 510 262 311
p.wantowski@hkr.torun.pl

Magdalena Kuczera
Częstochowa
Magdalena Kuczera
tel. 794 136 610
magdalenakuczera@gmail.com

Przemysław Mietlarek
Gdańsk
Przemysław Mietlarek
tel. 730 725 752
biuro@smartlab.edu.pl

Marcin Malak
Głogów/Legnica
Marcin Malak
tel. 503 708 321
szkoleniaideal@gmail.com

Michał Paprotny
Gorzów Wielkopolski
Michał Paprotny
tel. 698 859 262
michal.paprotny@gmail.com

Agnieszka Biel
Jelenia Góra
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Agnieszka Biel
Kamienna Góra
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Robert Latacz
Katowice
Robert Latacz
tel. 508 194 306
robert_latacz@o2.pl

Szukamy egzaminatora
Kielce

Szukamy egzaminatora w tym mieście, zapraszamy do współpracy.

Artur Lipowicz
Kraków
Artur Lipowicz
tel. 883 663 557
artur.lipowicz@gmail.com

Agnieszka Biel
Legnica
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Daria Górnik
Radom
Daria Górnik
tel. 532 393 514
dariagornik@gmail.com

Anna Kijo
Łódź
Anna Kijo
tel. 605 889 473
anna.kijo@gmail.com | cekz.pl

Michał Pietruszewski
Opole
Michał Pietruszewski
tel. 698 547 769
mixsir@wp.pl

Adam Fiedorowicz
Poznań
Adam Fiedorowicz
tel. 505 934 636
fiedorowicz.adam@gmail.com

Jan Szewczak
Rzeszów/Lublin
Jan Szewczak
tel. 502 046 362
janszewczak@gmail.com

Paweł Kamiński
Szczecin
Paweł Kamiński
tel. 691 296 868
p.s.kaminski@zhp.net.pl

Agnieszka Biel
Świebodzice
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Agnieszka Biel
Świdnica
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Bartłomiej Składowski
Tomaszów Mazowiecki
Bartłomiej Składowski
tel. 500 463 773
bartlomiej.skladowski@zhp.net.pl

Agnieszka Biel
Wałbrzych
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Anna Popiel
Wałbrzych
Anna Popiel
tel. 887 700 725
algaja.pri@gmail.com

Ewa Wojtyra
Warszawa
Ewa Wojtyra
tel. 602 702 123
ewa.wojtyra@supernauczyciel.pl

Agnieszka Biel
Wrocław
Agnieszka Biel
tel. 608 039 440
agab27@poczta.fm

Marcin Malak
Wrocław
Marcin Malak
tel. 503 708 321
szkoleniaideal@gmail.com

Jacek Matuszyk
Zgorzelec
Jacek Matuszyk
tel. 505 042 877
jmatuszyk1@gmail.com

Michał Paprotny
Zielona Góra
Michał Paprotny
tel. 698-859-262
michal.paprotny@gmail.com